Hakkımızda

VOODi® Kurumsal

Natural Ürünler

Ağız ve diş sağlığı, üzerinde durduğumuz önemli konulardandır. CİDEM AHŞAP İTHALAT İHRACAT SANAYİ TİCARET LİMİTED ŞİRKETİ olarak bu konuda, hiçbir kimyasal içermeyen ürünlerle doğal bir alternatif sunmak için yola çıktık. Misvak içeren, doğaya ve sağlığınıza yararlı ürünleri VOODi® olarak hizmetinize sunuyoruz.

VOODi® Natural Misvak başlıklı diş fırçaları, misvak diş tozları ve misvak yedek başlıklarımız %100 doğal ISO Belgeli ve Helal Sertifikalıdır. Ayrıca kullanımı kolay ve pratik olan misvak fırçalar, seyahate uygun ve portatif yapıdadır. Ayrıca paketlerimizin içerisinde Kullanım Bilgilerinin yer aldığı 2 sayfalıkı bilgilendirmeler mevcuttur.

VOODi® Natural Ürünler

  • VOODi® Misvak Diş Fırçası
  • VOODi® MiNi Misvak Diş Fırçası
  • VOODi® Misvak Diş Tozu
  • VOODi® Değişebilir Natural Misvak Yedek Başlık Setleri
  • VOODi® Natural Misvak Aile Setleri

voodi.com.tr online alışveriş sitesi üzerinden 3D Güvenli ödeme gerçekleştirebilir, siparişlerinizi takip edebilir, üyelik oluşturarak kampanya ve fırsatlardan yararlanabilir, yeniliklerden haberdar olabilir ya da dilediğiniz zaman müşteri temsilcilerimizden online yardım talep edebilirsiniz.

Diş Etlerini Güçlendirir.

Ağız Kokusunu Yok Eder.

Tartarlara Karşı Etkili.

Dişleri Beyazlatır.

Kimyasal Madde İçermez.

Diş Minelerini Korur.

Ağız Kuruluğunu Önler.

Dişteki Bakterileri Öldürür.

Diş Eti Kanamalarını Önler.

Dişteki Sararmaları Giderir.

AĞIZ VE AĞIZ BAKIMI SAĞLIĞI İÇİN MİSVAK KULLANIMI

Misvak Kullanım Yararları

Ağız ve ağız Bakımında misvak kullanımın dişlere, diş etlerine, diş minelerine etkileri oldukça fazladır. Ayrıca misvak kullanarak ağız kokularına, dişlerki tartarlara, sararmalara ve bakterilere karşı düzenli kullanımda etkili sonuçlar vermektedir.