voodi_misvak_baslik_nasil_kullanilir

VOODi® Misvak Başlıklar Nasıl Takılır?

VOODi® Misvak Yedek Başlıklar, diş fırçalarımız değiştirilebilir formuna uygundur. Misvak başlıklar kullanıma bağlı olarak yaklaşık 4-6 hafta arası kullanım ömrüne sahiptir. Misvak yedek başlıklar eskidikçe yenisiyle değiştirilebilir tasarıma sahiptir. %100 Yerli Üretim olup Helal Sertifikalıdır.

  • Yedek başlıklar saklama kabından çıkarıldıktan sonra misvak başlıklarının çok daha uzun ömürlü olması ve misvakın diş temizliğinde devreye giren liflerinin temizliği sağlayacak esnekliğe ulaşabilmesi için bir defaya mahsus olmak üzere en az 1 saat suda bekletilmesi gereklidir.
  • Yedek başlıklar belirli bir kullanım sonrasında kısalan misvak liflerinin her biri vidalı sistemle gövdeye bağlı olduğundan, her bir başlığı sola doğru çevirerek rahatlıkla çıkarabilir ve yenisi ile değiştirebilirsiniz.

Misvak Tozu Nedir Nasıl Kullanılır? adlı makalemizi okudunuz mı?

Misvak Başlıklar Takılırken Dikkat Edilmesi Gerekenler

UYARILAR!

  • VOODi® Misvak Başlıklar devamlı suda bekletilmemelidir. Misvağın lifleri su içerisinde sürekli olarak çözündüğünden misvağın ömrünü kısaltır ve misvakta bozulmalara neden olur.
  • VOODi® Misvak Diş Fırçası sabit bir gövde üzerinde vidalı fırça başlığı sistemine sahip olduğundan çocukların kullanması durumunda bu vidalarla oynanması veya kullanım nedeniyle yerinden gevşemesi söz konusu olabilir.
  • Sökülebilen bu vidalı başlıkların yutulma tehlikesine karşı özellikle küçük yaştaki çocukların ürünü tek başlarına kullanmaması gerekiyor.
voodi_misvak_yedek_baslik_kullanim